<link href='//cdn.roland.com/global/css/noscript.css' rel='stylesheet' type='text/css'>

V-Drums TD-50 VIP: Bicie novej generácie, teraz ešte lepšie

Exkluzívny bezplatný obsah, reklamné predmety v limitovanej edícii a vaša osobná video lekcia s produktovými špecialistami V-Drums prostredníctvom služby Roland Cloud Academy

Ak hráte na bicích V-Drums, môžete od značky Roland očakávať najvyšší štandard kvality a služieb, či už vlastníte základný model TD-1K, strednú triedu TD-11KV alebo poloprofesionálny model TD-25KV.

Vlajková loď bicích V-Drums, séria TD-50, je však skutočne výnimočná. Predstavuje novú kapitolu elektronických bicích a ak vlastníte bicie TD-50, pripravte sa na niečo ešte výnimočnejšie.

Nových majiteľov bicích TD-50 pozývame do nového programu Roland TD-50 VIP s množstvom výhod, vďaka ktorým si naplno vychutnáte najlepšiu dostupnú sadu elektronických bicích.

Kúpte si sadu V-Drums TD-50K, TD-50KV alebo inovačný balík TD-50DP od autorizovaného predajcu produktu Roland TD-50 a získate navyše cennú kolekciu doplnkov:


 • exkluzívnu kartu SD s novými súpravami, sprievodnými skladbami a samplami
 • tričko z limitovanej edície alebo bundu Roland*
 • trojročnú predĺženú záruku
 • hodinová individuálna konzultačná video lekcia s jedným z produktových špecialistov na bicie Roland. Počas hovoru môžete vysvetliť, ako plánujete používať bicie TD-50, a získate odpovede a praktické tipy, ako používať vašu novú súpravu čo najlepšie.

Ak ste teda pripravení na najvyššiu úroveň bubnovania, navštívte najbližšieho predajcu produktov V-Drums zapojeného do programu, zahrajte si na súprave TD-50 a zistite, ako znejú bicie budúcnosti.
Pravidlá a podmienky

 • Ponuka programu TD-50 VIP platí len v prípade predaja nových produktov prostredníctvom autorizovaných predajcov produktov Roland TD-50; neplatí pre používané súpravy zakúpené cez Amazon alebo eBay ani pre žiadne iné používané súpravy ani súpravy zakúpené u neoficiálnych predajcov Roland.
 • V rámci programu TD-50 VIP môže predajca zaregistrovať akúkoľvek súpravu TD-50KV, TD-50K alebo TD-50DP zakúpenú medzi 1. januárom 2018 a 31. decembrom 2018.
 • Na zapojenie do programu TD-50 VIP je potrebná registrácia.
 • Status zákazníka ani členstvo v programe TD-50 VIP nie je možné prenášať a platí len pre registrovaných zákazníkov.
 • Individuálna video lekcia s produktovým špecialistom sa musí rezervovať prostredníctvom oficiálnej webovej stránky. Pri registrácii do programu TD-50 VIP dostanú zákazníci e-mail s informáciami o možnosti rezervácie individuálnej lekcie. Tieto lekcie je možné rezervovať len na dostupný čas a dátum. Na rezerváciu individuálnej lekcie bude potrebná registrácia v službe GoToTraining. Ak sa rozhodnete nevyužiť možnosť individuálnej lekcie na dostupný dátum alebo s ponúknutým produktovým špecialistom, nebude vám ponúknutá žiadna alternatívna ponuka, kompenzácia ani finančná náhrada.
 • SD karty a bezplatné reklamné predmety zašle priamo spoločnosť Roland po registrácii do programu TD-50 VIP. Platí do vyčerpania zásob. Lehota na dodanie je 48 dní od dátumu registrácie do programu TD-50 VIP.
 • Ak chcete získať bezplatné tričko alebo bundu, počas registrácie do programu TD-50 VIP je potrebné uviesť veľkosť. Platí do vyčerpania zásob. Lehota na dodanie je 48 dní od dátumu registrácie do programu TD-50 VIP. Ak už nie sú dostupné tričká a bundy, nebude vám ponúknutá žiadna alternatívna ponuka, kompenzácia ani finančná náhrada.
 • Ak sa rozhodnete nevyužiť ponuku členstva/registrácie v rámci programu TD-50 VIP alebo ponuku na reklamné predmety, k dispozícii nebude žiadna finančná náhrada, kompenzácia ani alternatívna ponuka.
 • Spoločnosť Roland Europe Group Ltd si vyhradzuje právo na ukončenie, zmenu alebo predčasné ukončenie kampane programu TD-50 VIP bez ohľadu na avizovaný dátum ukončenia kampane.
 • Na registrácie produktov v rámci programu TD-50 VIP zakúpených po dátume ukončenia kampane sa nevzťahuje ponuka na bezplatnú individuálnu video lekciu, bezplatnú SD kartu ani bezplatné reklamné predmety.
 • Nové registrácie v rámci programu TD-50 VIP nie je možné uplatniť, aj keď sú propagačné materiály kampane TD-50 VIP k dispozícii v predajniach a online po ukončení kampane.