NOVINKY ROLAND / BOSS

Virtual Stage Camera

iOS App

Roland Virtual Stage Camera

Natočte video a vydajte sa na svetové turné z pohodlia vášho domova

Ak ste sa vždy chceli stať headlinerom slávnych hudobných festivalov alebo sa vydať so svojou hudbou do sveta, vezmite svoj smartfón a povoľte uzdu svojej kreativite. Roland Virtual Stage Camera je bezplatná aplikácia pre systém iOS, pomocou ktorej môžete odstrániť pozadie svojho videa a počas nakrúcania ho v reálnom čase ho nahradiť videozábermi alebo fotografiami z vášho smartfónu. Okrem toho môžete vytvárať videá s modrým alebo zeleným pozadím, ak aplikácia na editáciu videí nedokáže nahradiť obsah. Aplikácia Virtual Stage Camera je skvelá na vytváranie zábavných a atraktívnych videí, najmä ak sa používa spolu so zvukovým mixom GO:MIXER PRO pre smartfóny.

Aplikácia Virtual Stage Camera je dostupná zdarma na stiahnutie zo služby App Store a dokáže vytvárať videá s dĺžkou až 30 sekúnd. Ak chcete vytvárať dlhšie videá, aktualizujte aplikáciu za malý poplatok na plnú verziu alebo sa pripojte k mixu GO:MIXER alebo GO:MIXER PRO.

Roland Virtual Stage Camera Roland Virtual Stage Camera

Vaším pódiom je svet (a všetko za jeho hranicami)

Ak nahrávate video do smartfónu, môžete pozadie v ňom nahradiť obľúbenými video zábermi alebo fotografiami. Jednoducho vyberte video alebo fotografiu zo smartfónu a rozpoznanie skutočného aktuálneho pozadia (napríklad steny vašej izby) nechajte na aplikáciu. Po spustení nahrávania v reálnom čase sa za vami zobrazí vybrané nové pozadie vo forme videa alebo fotografie. Môžete tak stáť pred svojou obľúbenou kapelou, hrať na svetovom turné alebo dokonca na mesiaci.

Roland Virtual Stage Camera

Okamžité vytvorenie modrého alebo zeleného video pozadia

Pomocou aplikácie Virtual Stage Camera môžete ihneď vytvoriť video s modrým alebo zeleným pozadím, a pôvodné pozadie potom v reálnom čase počas snímania nahradiť novým a zaujímavejším pozadím. Po pridaní modrej alebo zelenej obrazovky preneste súbor do editačného softwaru s funkciou vkladania obsahu, ako je napríklad Apple iMovie, a dajte vašej produkcii novú úroveň.