NOVINKY ROLAND / BOSS

LX708

Digital Piano

Roland LX708

Luxusné piano s ôsmimi reproduktormi, zvukom grand piana a priestorovým efektom

LX708, ako vlajkový model série Roland LX700, vytvára dokonalý dojem z hrania na klasickom grand piane vo veľkej koncertnej sále. Vďaka pôsobivému kabinetu a krytu, ktorý sa otvára na optimálnu projekciu zvuku, bude tento luxusný nástroj zo série LX výraznou dominantou vášho domova. Vďaka výkonnému systému ôsmich reproduktorov, ktorý vyplní každý domov hudbou, predstavuje LX708 ideálnu voľbu pre náročných pianistov.

Očarujúci a elegantný dizajn, ktorý inšpiruje k hraniu

Piano LX708 si nemôžete pomýliť. Tento luxusný vlajkový model vyčnieva spomedzi ostatných modelov série LX vyšším kabinetom, jednodielnymi bočnými panelmi a otvárateľným krytom, ktorý mierne zmení zafarbenie zvuku. Pritiahne tak nie len váš pohľad ale vzbudí aj túžbu zahrať si. Klasický a nadčasový, no prekvapujúci zároveň: je to nástroj, ktorý pôsobí dominantne v každej miestnosti bez toho, aby si musel vydobýjať pozornosť. K dispozícii je s leštenou ebenovou, bielou a čiernou povrchovou úpravou.

Roland LX708

Vyjadrite sa klaviatúrou Hybrid Grand a pedálmi Responsive Damper

Klávesy klaviatúry Hybrid Grand piana LX708 sú dlhšie ako na klasických digitálnych pianach. Vďaka tomu je bod otáčania bod otáčania usadený viac vzadu, takže na stláčanie klávesov je potrebný menší tlak. Vaše ruky sa tak pri dlhšom hraní neunavia. Biele klávesy majú štýlové drevené bočné steny s odolným vnútorným rámom poskytujúcim spoľahlivosť bez údržby. Pri hraní budete cítiť ideálne vyváženie tlaku, intenzity a spätného pohybu spolu s plynulým vertikálnym pohybom. Piano LX708 dokáže dokonca reprodukovať fyzické vibrácie, ktoré rezonujú klaviatúrou piana. Pedále umožňujú využívať rôzne pokročilé techniky, vďaka ktorým zažijete pri hraní autentický a vzrušujúci pocit.

Roland LX708

Systém ôsmich reproduktorov vyplní váš domov bohatým a hrejivým zvukom

Jedným zo vzrušujúcich aspektov hrania na koncertné grand piano vo veľkej koncertnej sále je to, ako zvuk zaplní celú miestnosť. Môže byť teda frustrujúce, ak vaše domáce piano znie v porovnaní s ním mdlo a bez života. Vlajkový model LX708 je vybavený prepracovaným ozvučením Acoustic Projection System a štvorpásmovým systémom ôsmich reproduktorov. Osem reproduktorov je rozdelených do štyroch párov. Každý pár je optimalizovaný tak, aby systém ako celok vytvoril špičkovú reprodukciu zvuku v rámci celého dynamického rozsahu piana, dokonca aj zvuku úderov kladiviek o struny a rezonancie kabinetu, keď sa zvuk šíri telom piana. Ak chcete vyplniť svoj domov bohatým zvukom piana, model LX708 je najlepšou voľbou.

Roland LX708

Špičková technológia v rámci celej série

Každý model série LX700 ponúka rôzne kombinácie dizajnu kabinetu, klaviatúry, pedálov a počtu reproduktorov. Bez ohľadu na to, ktorý model série LX700 si vyberiete, sú mnohé z hlavných funkcií súčasťou štandardnej výbavy v rámci celej série. Napríklad technológie Roland PureAcoustic Piano Modelling a Pure Acoustic Ambience sú vo všetkých troch nástrojoch, vrátane modelov pre európsky a americký trh; dostupné sú tiež doplnkové zvuky vrátane elektrického piana, organu a orchestrálnych zvukov. Okrem toho sú k dispozícii praktické funkcie, ako napríklad Bluetooth Audio, režim Twin Piano, metronóm a možnosť používania slúchadiel na tiché hranie a jedinečný otvor v tvare písmena C na prednom paneli, ktorý zabezpečuje prirodzenú projekciu zvuku.

Roland LX708