NOVINKY ROLAND / BOSS

LX705

Digital Piano

Roland LX705

Špičkový zvuk vďaka systému štyroch reproduktorov v cenovo najdostupnejšom modeli série LX700.

Za špičkový zvuk akustického grand piana, ktorý si môžete vychutnávať doma, už nemusíte platiť astronomické sumy. Predstavujeme Roland LX705. Tí najnáročnejší pianisti pravdepodobne siahnu po vlajkovom nástroji LX708 alebo strednej triede LX706. Hudobníci, pre ktorých je dôležitá cena, budú potešení modelom LX705, ktorý je tiež vybavený mnohými špičkovými funkciami. Kompaktná konštrukcia série LX700 ukrýva množstvo autentických zvukov piana a integrované priestorové efekty, cvičebné funkcie, pripojenie Bluetooth a komunikatívnu klaviatúru PHA-50, po ktorej budú vaše prsty radosťou lietať. Vďaka systému štyroch reproduktorov vám aj tento základný model série LX700 poskytne výnimočný zvuk.

Štýlový a kompaktný dizajn kabinetu

Vďaka kompaktnejšiemu kabinetu zapadne tento model do vašej obývačky alebo apartmánu a svojimi čistými líniami a prírodnou povrchovou úpravou doplní váš štýl. Tradičný a nadčasový, no aj prekvapujúci: LX705 je nástroj, ktorý svojím štýlom ozdobí vašu domácnosť bez toho, aby pôsobil dominantne. K dispozícii je s leštenou ebenovou, tmavou palisandrovou, čiernou a svetlo dubovou povrchovou úpravou.

Roland LX705

Jasný zvuk vďaka výkonnému systému štyroch reproduktorov

Aj keď je model LX705 vybavený menším počtom reproduktorov ako modely LX708 a LX706, systém Acoustic Projection System ponúka výkon a prieraznosť vhodné pre väčšinu hudobných štýlov. Vďačí za to dvojsmernému umiestneniu štyroch reproduktorov, pričom každá zo sekcií zohráva pri vytváraní špičkového zvuku svoju špecifickú úlohu. Štyri reproduktory sú rozdelené do dvoch párov. Každý z týchto párov je optimalizovaný tak, aby dosahoval špičkovú reprodukciu zvuku v rámci celého dynamického rozsahu piana. Či už hudbu hráte alebo ju prehrávate, každý tón bude znieť úžasne jasno.

Roland LX705

Vyjadrite sa klaviatúrou PHA-50 a pedálmi s mechanizmom plynulého snímania

Ak by ste si mali vybrať charakteristické vlastnosti vášho nového piana, pocit pri hraní by mal byť prioritou. Či už precvičujete techniku alebo hráte náročnú skladbu , model LX705 vás bude vďaka svojej klaviatúre PHA-50 vždy inšpirovať. Citlivú klaviatúru, ktorá reaguje na váš dotyk a techniku, budete mať pod kontrolou pri intenzívnej aj jemnej hre. Z dlhodobého hľadiska oceníte konštrukciu, ktorá je kombináciou remeselnej tradície a špičkových technológií. Elegantné drevené bočné steny každého klávesu pôsobia klasicky a odolný vnútorný rám poskytuje spoľahlivosť bez údržby. Posaďte sa za piano LX705 a objavte pedále s mechanizmom plynulého snímania a odozvou, ktorou sa vyrovná najlepším akustickým pianám na trhu.

Špičková technológia v rámci celej série

Každý model sére LX700 ponúka rôzne kombinácie dizajnu kabinetu, klaviatúry, pedálov a počtu reproduktorov. Bez ohľadu na to, ktorý model série LX700 si vyberiete, sú mnohé z hlavných funkcií súčasťou štandardnej výbavy v rámci celej série. Napríklad technológie Roland PureAcoustic Piano Modelling a Pure Acoustic Ambience sú k dispozícii na všetkých troch nástrojoch (pre európsky a americký trh) a k dispozícii sú aj doplnkové zvuky elektrického piana, organu a orchestrálnych zvukov. Okrem toho môžete využívať praktické funkcie, ako napríklad Bluetooth Audio, režim Twin Piano a tiché hranie so slúchadlami. Exkluzívnym prvkom série LX700 je aj otvor v tvare písmena C na prednom paneli, ktorý zabezpečuje prirodzenú projekciu zvuku.