NOVINKY ROLAND / BOSS

Aerophone GO Plus

iOS/Android App

Roland Aerophone GO Plus

Viac zvukov, lepšie cvičenie a dodatočné prispôsobenie pre Aerophone GO

Aerophone Go Plus je dôležitá doplnková aplikácia pre digitálny dychový nástroj Aerophone GO, ktorá ponúka extra zvuky, užitočné praktické funkcie a dodatočné možnosti prispôsobenia. Táto bezplatná aplikácia využíva rozhranie Bluetooth na bezdrôtové prepojenie nástroja Aerophone GO a smartfónu. Po prepojení máte k dispozícii ďalších 50 zvukov, ktoré si môžete dokonca vyskúšať pri hre v sprievode obľúbených skladieb prehrávaných zo smartfónu. Navyše ponúka viacero možností pre učenie skladieb, napríklad spomalenie tempa prehrávanej skladby alebo opakovanie časti skladby, ktorú si tak môžete podrobne naštudovať. Môžete si dokonca upraviť nastavenie prstokladu, snímača zahryznutia a dychového ovládania nástroja Aerophone GO tak, aby vyhovovali vášmu hernému štýlu. Ak vlastníte nástroj Aerophone GO, spravte ďalší krok s aplikáciou Aerophone GO Plus.

*Zariadenie so systémom Android môžete prepojiť aj pomocou dodaného USB kábla
*Je potrebné vypnúť internú hlasitosť nástroja Aerophone GO

Roland Aerophone GO Plus

Rozšírte svoj hudobný repertoár s ďalšími 50 zvukmi

Pripojením aplikácie získate prístup k 50 zvukom v smartfóne vrátane rôznych druhov saxofónu, hoboja, fagotu, flauty a dokonca aj shakuhachi a gájd. Vyskúšajte si nový zvuk, rozšírte si hudobný repertoár alebo si pretvorte obľúbenú hudbu hrou na iný nástroj. Zvuky z aplikácie môžete pri tom počúvať z reproduktorov smartfónu alebo zo slúchadiel.

*11 zvukov integrovaných v nástroji Aerophone GO nie je pri použití tejto aplikácie k dispozícii

Roland Aerophone GO Plus

Učte sa rýchlejšie hraním spolu s vašimi obľúbenými melódiami

Keďže dychové nástroje sú sólové nástroje, cvičenie môže byť celkom nuda. Aplikácia Aerophone GO Plus vám každodenné cvičenie spríjemní. Začnite hrou spolu s obľúbenými skladbami zo smartfónu. Naučte sa hrať náročnejšie skladby spomalením tempa prehrávania alebo opakovaním určitých častí skladby, aby ste si ju mohli podrobnejšie naštudovať a zvládnuť ju. Pomocou funkcie Center Cancel môžete dokonca odobrať zo skladby vokály a zaimprovizovať si v štýle karaoke.

*Výsledok sa môže líšiť v závislosti od hudobnej skladby

Roland Aerophone GO Plus

Prispôsobte si nástroj Aerophone GO svojmu hernému štýlu

Aerophone GO sa dá prispôsobiť tak, aby vyhovoval vášmu štýlu hrania. Aplikácia Aerophone Go Plus vám umožňuje meniť rôzne nastavenia nástroja vrátane prstokladu snímača zahrnutia a citlivosti dychového ovládania.

Roland Aerophone GO Plus

Metronóm vám pomôže rozvíjať cit pre rytmus

Metronóm v aplikácii vám pomôže rozvíjať cit pre rytmus. Klik metronómu znie cez smartfón a je zmixovaný so zvukom z aplikácie Aerophone GO plus. Stane sa tak základnou súčasťou vášho každodenného cvičenia.