<link href='//cdn.roland.com/global/css/noscript.css' rel='stylesheet' type='text/css'>

DJ-202 | MIXPACK

DJ-202 Controller + Serato DJ Pro +
online školenie naživo + zľava na nákup v službe Beatport

NOVÁ ÚROVEŇ DJINGU ZAČÍNA TU

Nový balík DJ-202 Mixpack obsahuje bezplatnú aktualizáciu softvéru Serato DJ Pro v hodnote 99 €, online školenie naživo taktiež v hodnote 99 € a 20 % zľavu na nákup v službe Beatport.

Ak si od 9. marca 2018 (do vypredania zásob) zakúpite Roland DJ-202 controller, získate balík ďalších produktov v hodnote 200 €. Ako prvá je to inovácia na plnú verziu softvéru Serato DJ Pro. Okrem toho získate hodinovú online lekciu naživo, kde sa naučíte, ako používať controller a softvér. K tomu všetkému získate 20 % zľavu na prvý nákup hudby v službe Beatport. Balík DJ-202 Mixpack obsahuje controller, softvér, skladby a poskytne vám aj vedomosti, vďaka ktorým to všetko spojíte.

Roland DJ-202 Controller

Roland DJ-202 Controller

DJ-202 je cenovo dostupný controller pre Serato DJ Lite s funkciami a dizajnom profesionálneho controllera v odolnom prenosnom formáte. Do vypredania zásob si môžu zákazníci, ktorí si zakúpili produkt DJ-202 v krajinách Európskej únie a v Nórsku, Švajčiarsko, Kazachstane a Rusku, bezplatne aktualizovať softvér na verziu Serato DJ Pro (nižšie sú uvedené informácie o tom, čo očakávať). DJ-202 má dva taniere s nízkou latenciou, vstavaný rytmer so zvukmi TR-808 a TR-909 plus osem samostatných padov. Prístup k 16-krokovému sekvenceru je riešený cez pady. Sekvencer ovláda Serato DJ Pro sampler a umožňuje tvorbu beatov v reálnom čase. Controller môže fungovať aj ako USB audio/MIDI rozhranie (s 24-bit/48 kHz kvalitou a špičkovými D/A prevodníkmi). K dispozícii je aj MIDI výstup na ovládanie a synchronizáciu s externými zariadeniami plus 1/4-palcový mikrofónový vstupom s funkciami Gate, Hi-pass a efektmi Reverb a Echo.

Free Serato DJ Pro Upgrade

Bezplatná inovácia z verzie Serato DJ Lite
na verziu Serato DJ Pro (v hodnote 99 €)

DJ-202 funguje s DJ Lite – bezplatným základným softvérom od spoločnosti Serato. Vďaka balíku však máte k dispozícii inováciu na verziu Serato DJ Pro – plnú profesionálnu verziu, ktorú používa mnoho svetových špičkových dídžejov. Ovládací panel kompaktného controllera DJ-202 je vybavený množstvom skrytých funkcií, ktoré sa odomknú po spárovaní s plnou verziou softvéru Serato DJ Pro. Patria medzi ne rozširujúce balíky, MIDI mapovanie, plná synchronizácia a možnosti kvantizácie. Ak sa chcete dozvedieť viac o rozdieloch medzi verziami Serato DJ Pro a Serato DJ Lite, navštívte stránku https://serato.com/upgrade.

DJ-202 Online Training

BEZPLATNÉ ONLINE ŠKOLENIE NAŽIVO s Roland Cloud Academy(v hodnote 99 €)

Napriek kompaktnému dizajnu dokáže DJ-202 nakopnúť vašu kreativitu pri DJingu. Vďaka intuitívnemu rozloženiu a praktickosti ovládačov DJ-202 môžete ihneď začať tvoriť hudbu. Najrýchlejší spôsob, ako odhaliť celý kreatívny potenciál Controlleru DJ-202, je naučiť sa ovládať všetky funkcie. V live lekcii DJ-202 od Roland Cloud Academy sa dozviete, ako vyťažiť maximum z tohto výnimočného zariadenia. Roland niekoľkokrát mesačne usporiada live lekcie, ktoré môžete absolvovať cez akékoľvek ZARIADENIE s internetovým pripojením. Európski zákazníci si môžu rezervovať bezplatnú hodinovú lekciu zaregistrovaním novo zakúpeného DJ-202 na adrese http://www.rolandeasteurope.com/product-registration/.

Beatport Discount

20 % zľava na prvý nákup hudby v službe Beatport

Základom každého dobrého DJ setu je špičkové vybavenie a výber najnovších a najlepších skladieb. A tu prichádza Beatport. Beatport je online obchod s hudbou, kde nájdete tú najmodernejšiu kolekciu skladieb z najrôznejších žánrov spolu s top ten rebríčkami, aby ste mali prehľad o tom, čo sa hrá v kluboch. Môžete si kupovať samostatné skladby a vytvárať si tak vlastnú kolekciu. Noví majitelia DJ-202 v Európe získajú 20 % zľavu na prvú objednávku, takže čím viac hudby si kúpite, tým viac ušetríte. Zaregistrujte sa na adrese http://www.rolandeasteurope.com/product-registration/ a získajte inštrukcie na použitie zľavového kódu.


* Balík DJ-202 pre európskych zákazníkov je dostupný u autorizovaných predajcov Roland DJ do vypredania zásob.