<link href='//cdn.roland.com/global/css/noscript.css' rel='stylesheet' type='text/css'>

Prihláste sa ZADARMO na Roland Cloud Academy: DJ-808 sessions

Roland DJ-808 je DJ Controller nového typu – spája hranie s produkciou a prináša úžasné tvorivé možnosti. Ak ste zvedaví na možnosti tohto kreatívneho nástroja, pripravili sme pre vás sériu bezplatných lekcií, na ktorých sa dozviete viac o tom, čo všetko je možné s DJ-808.

V týchto interaktívnych video prezentáciách vám špičkoví DJ špecialisti spoločnosti Roland predstavia kľúčové prvky DJ-808 a jeho dokonalú integráciu s DJ softwarom Serato DJ. Krok za krokom vás prevedú základnými funkciami a vysvetlia vám, ako ich používať v reálnych situáciách. Špecialisti vám tiež odpovedia na otázky, ktoré môžete položiť v reálnom čase cez live chat. Vďaka tomu si urobíte lepší obraz o tom, ako ostatní ľudia v DJ komunite uvažujú o využití DJ-808.

DJ-808 Sessions má dve časti:

• Základná časť (Basic Session) je vhodná pre používateľov, ktorí sa len zoznamujú s Roland DJ-808 a Serato DJ. Sú tu vysvetlené úplné základy: prehľad ovládacieho panelu, nastavenie cue pointov, loopovanie, práca s TR-S Drum Machine a základy práce s krokovým sekvencerom.

• Druhá časť (Advanced Session) je určená pre skúsenejších používateľov. Dozviete sa v nej viac o beatgriddingu, komplexnej práci so sekvencerom, spoznáte funkciu Pitch `n Time a rozhranie AIRA Link


Každá časť trvá približne hodinu a bude pravidelne vysielaná naživo. Lekcie sú ZADARMO a môžete sa ich zúčastniť opakovane, alebo si ich pozrieť opäť z archívu.

Po absolvovaní týchto lekcií budete mať kopec nových nápadov a vedomostí, ktoré vám pomôžu posunúť váš DJing na novú úroveň.

Prihláste sa nižšie a získajte pozvánku na nasledujúcu lekciu. Užite si ju!